Hakkımızda

Asansör imalatı sektöründe faaliyette bulunmak üzere 2008 yılında kurulmuş olan ÖZBİR ASANSÖR ailesi olarak müşterilerimizin ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutmak, ürün-hizmet kalitemizi üst düzeyde ilerletmek ilk hedefimizdir.

Teknolojik gelişimi yakından takip ederek küresel dünya pazarı karşısında yeni çözümler üretmek ve sizler için en doğru yaklaşımları hayata geçirmek amacıyla hareket etmekteyiz.

Asansör üretimi ve satışında Marmara Bölgesi’nde konumumuzu daha da güçlendirerek markamızı ülkemizin tüm bölgelerinden talep edilen ve güvenilen asansör markası haline getirmek için çalışmalarımızı en üst düzeyde ilerletmekteyiz.

Teknolojik verilerin ışığında malzeme kalitesini, makine parkurunu ve yönetim organizasyonunu kalite politikasının bir uzantısı olarak geliştiren ÖZBİR ASANSÖR; yeni yatırım perspektifi çerçevesinde 450 m2 imalat alanını 2013 yılında 900 m2'lik alana çıkartmış bulunmaktadır. Şuan da aktif olarak fabrikamız ile firmamız sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

2008 yılı itibariyle aktif olarak üretim yapmaya başlayan firmamız, tüm bu çalışmalara paralel olarak asansör bakım, onarım ve revizyon birimini hayata geçirerek müşterilerimizin yanında yer almaya devam etmektedir.

Bu amaçlar çerçevesinde fabrika ve merkezi İstanbul Hadımköy'de bulunan firmamız alanında uzman teknik kadromuz ile tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

ÖZBİR ASANSÖR; müşterilerine sertifikalı yüksek kaliteli ürünleri tasarlayarak, Türkiye yönetmeliklerinde belirtilmiş olan tüm emniyet ve kalite gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmektedir.

Yenilikçi ve sürdürülebilir güvenilirlik hedefi ile ilerleyen firmamız MODUL H, ISO 9001:2015, CE, TSE VE HYB sertifikalarına sahiptir.